خدمات ما

خدمات ما

این روزها شهر زیبای آبسرد دماوند تبدیل به مقصد نهائی بسیاری از کسانی شده است که یا به قصد تفریح و تفرج و یا به قصد سرمایه گذاری اقدام خرید زمین و باغ و ویلا در این شهر می نمایند و این شهر آنچنان مورد اقبال تهران نشینان قرار گرفته است که برخی از محله های این شهر در کل کشور به معروفیت رسیده و به نوعی برخی از نواحی اطراف این شهر تبدیل به برند در صنعت ساختمان و ویلاسازی گردیده.

شاید عمده ترین دلیل علاقمندی بسیاری از افراد به شهر آبسرد ، نزدیکی این شهر به تهران و مسیرهای مناسب دسترسی به این شهر و از همه مهمتر آب و هوای خوب این شهر در قیاس با تهران باشد ولی بطور قطع یکی از دلایل پنهان این اقبال عمومی به خرید املاک در آبسرد رشد سریع قیمت املاک در این شهر و قابلیت بالای این شهر در جذب سرمایه است که برای بسیاری از افراد یک مزیت اقتصادی غیرقابل چشم پوشی را بوجود آورده و به نوعی آبسرد را تبدیل به بهشت سرمایه گذاری نموده است ولی باید دانست این بهشت سرمایه گذاری آنقدر هم که بنظر می رسد بی خطر و ایمن نیست و اگر هنگام سرمایه گذاری با آگاهی و بینش کافی اقدام نشود می تواند تبدیل به جهنم سرمایه گذاری گردد.

خرید املاک دارای معارض و بدون سند معتبر،خرید زمین نامرغوب و فاقد سهم آب،پرداخت پول زیاد برای زمین های کم ارزش،فریبکاری برخی از مشاورین املاک و دغل کاری کلاهبرداران و دلال های فاقد پروانه کسب و تحویل زمین مغایر با نقشه و... از جمله خطراتی است که خریداران ناآگاه را به شدت تهدید می نماید.

مرکز خدمات حقوقی آبسرد به عنوان اولین و تنها مرجع کارشناسی و مشاوره تخصصی حقوق املاک در منطقه آبسرد و کیلان این افتخار را دارد که تمام علم و تجربه خود را برای کمک به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی بکار گرفته و شما را در مسیر خرید املاک در منطقه آبسرد همراهی نماید.

ما در کنار شما هستیم تا شما با اطمینان خاطر و آرامش کامل اقدام به خرید ملک نموده و سرمایه گذاری موفقی را تجربه نمائید.